archive-eu.com » EU » A » ANIMATIONFEST-BG.EU

Total: 470

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Златен Кукер :: Програма / програма по дни / 2015-05-07
    02 26 Your Legacy Вашето завещание Germany Cornelia Leichtfried 0 01 35 Ing Mvo A Better World For Our Children ING MVO По добър свят за нашите деца Netherlands Peter Mansfelt 0 02 26 Shaktibhog Brand Film Celebrating The Spirit Of Philately Shaktibhog Brand FIlm В чест на духа на Филателията India Ranadeep Bhattacharyya Judhajit Bagchi 0 05 57 Helveticus Швейцарецът Switzerland Chantal Teano Pascal Vaucher De la Croix 0 04 00 Piglet Babysitter Прасчо Бавачката Russia Natalya Berezovaya 0 06 14 Planet I 1 1 For Father Планета Aй 1 1 за татко Russia Andrey Sokolov 0 05 04 The Financial Hoaxes Victor Lustig Flogs Off The Iron Lady Финансовите измами Шарл Понзи пада от пирамидата France Joris Clerté 0 01 33 Конкурс Късометражни филми 1 до 10 Е 1 Конкурс Късометражни филми 1 до 10 Е 1 1992 Season Сезон 1992 Canada Brigitte Archambault 0 08 09 9 30 A M 9 30 сутринта Mexico Alfonso de la Cruz 0 08 47 Aubade Сутрешна серенада Switzerland Mauro Carraro 0 05 25 Before Is Too Late Преди да стане късно Brazil Alexandre Dubiela 0 01 49 Beginnings В началото Egypt Hadil Hassan 0 07 07 Behind My Behind Зад моя задник United States David Chai 0 03 47 Black Tape Черна лента Denmark Michelle Kranot Uri Kranot 0 03 00 Bzok In Motion Бзок в движение Iran Arad Safarzadegan 0 05 26 Carrotrope Анимационна въртележка Portugal Paulo D Alva 0 08 00 Climb Изкачване Switzerland Matthias Huber 0 05 12 Colllectors Колекционери Switzerland Marcel Hobi 0 05 04 Cooped Окошарен United States Mike A Smith 0 09 03 Curly The Comedy Bride Кърли Булка с проблем Japan Tetsuro Kodama 0 03 40 Dji Death Sails Джи смъртоносно платно Moldova Dmitri Voloshin 0 05 18 Driving Шофирането United States Nate Theis 0 03 51 Flows Приливи Brazil Diego Akel 0 02 42 Hair Косми Belgium Delphine Hermans 0 08 44 Lady With Flower Hair Дамата с коса на цветя Iran Sarah Tabibzadeh 0 10 00 Lost Property Изгубени вещи United Kingdom Аsa Lucander 0 06 14 17 00 18 00 Конкурс Късометражни филми 1 до 10 3 Конкурс Късометражни филми 1 до 10 3 The Black Island Черният остров Switzerland Nino Christen 0 06 00 The Day Of The Bleeding Gums Денят на кървавите венци Bulgaria Dimitar Dimitrov 0 05 00 The Elephant And The Bicycle Слонът и велосипеда France Olesya Shchukina 0 09 04 The Hen Кокошката Russia Vasil Bedoshvili 0 07 05 The Hunter Gatherer Model Ловно събирателен тип Germany Tobias Knipf Andreas Kronbeck 0 02 41 The Present Подаръкът Germany Jacob Frey 0 04 20 The Secret Of Tree Тайната на дървото Iran Moeen Samadi 0 04 19 The Teacher And The Flower Учителят и Цветето Mexico Daniel Irabien 0 09 00 The Trip Пътуването Brazil Antonio Vicentini 0 02 22 The Trumpeteer Тромпетиста Mexico Raul Robin Morales Reyes 0 10 00 The Wait Of May В очакване на Май Italy Simone Massi 0 08 00 A

    Original URL path: http://www.2015.animationfest-bg.eu/bg/program/schedule/date/2015-05-07/ (2015-12-29)
    Open archived version from archive

  • Златен Кукер :: Програма / програма по дни / 2015-05-08
    и кибритени клечки Spain Javier Beltramono 0 09 00 She Giraffe Жирафа Russia Anastasiya Sokolova 0 07 45 Sovereign Paperwork Пълновластни документи Uruguay Lala Severi 0 02 52 Taxidermy Препариране Iran Arad Safarzadegan 0 07 30 Teeth Зъби United Kingdom Daniel Gray Tom Brown 0 06 00 Конкурс Студентски филми З 2 Късометражни до 1 И Конкурс Студентски филми З 2 Късометражни до 1 И Simorgh Симург United States Meghdad Asadi Lari 0 04 30 Sky High Високо в небето United Kingdom Stewart Powers 0 01 55 Song Of The Man Песен за човека United Kingdom Eleonora Asparuhova 0 06 51 Spring 2 Пролет 2 Czechia Katerina Cupova 0 05 01 The Masterpiece Шедьовърът United Kingdom Krzysztof Satola 0 04 13 The Sheep Shop Овчи магазин Netherlands Jorn Leeuwerink 0 03 16 The Sound Of Crickets Звукът на щурците Switzerland Justine Klaiber 0 06 00 The Strawberry Soup Супа от ягоди Belgium Sylwia Szkiladz 0 05 45 The Violinist Цигуларят Portugal Andre Brites and Bruno Crista Edgar Neves and Pedro Fontes Madalena Leitao 0 08 06 Tsunami Цунами Denmark Sofie Kampmark 0 07 13 Tusk Бивници United Kingdom Rory Waudby Tolley 0 05 16 Unordinary Journey In An Ordinary Day Необикновено пътуване в един обикновен ден Canada Yoshino Aoki 0 03 08 Warm Snow Топъл сняг Israel Ira Elshansky 0 05 23 White Forest Бяла гора Slovakia Marta Prokopovа 0 04 33 Window To Nowhere Прозорец към никъде Russia Maxim Bulakh 0 09 35 Force Of Attraction Притегателна сила Slovakia Eva Sekeresova 0 04 07 Forest Beast Горски звяр Russia Vera Kuznetsova 0 06 52 Gashapon Kou Lou Kou Lou ГАШАПОН КУ ЛУ КУ ЛУ Taiwan Eden Chan Wei Yuan Chen Wen Yi Chen 0 05 12 Cats Котки United States Neelly Goniodsky 0 01 26 Child s Play Детска игра Belgium Britt Raes Bert van Haute 0 01 10 Hema Warm Winterdays Хема Топли зимни дни Netherlands Thalia de Jong 0 00 21 Iam Ето ме Poland Magdalena Pilecka 0 00 05 Prime Minister Let Go Премиер министре давай Turkey Ahmet Gökhan Okur 0 01 10 Printbird Птица от принтера Belgium Gerd de Kinderen 0 01 07 Stalker Преследвач Russia Tatiana Moshkova 0 01 40 That Night Онази нощ United Kingdom Anne Wilkins Emily Howells 0 01 27 Transition Превръщане Spain Marcos Andavert 0 01 36 Wormy Червясал Bulgaria Nedyalko Nedyalkov 0 01 28 Forming Формиране United Kingdom Matt Abbiss 0 00 25 Untitled 014 Неозаглавено 014 United Kingdom Matt Abbiss 0 01 10 15 00 16 00 Конкурс Пълнометражен филм В 6 Стресиращите приключения на Кубоглавия и Кръглоглавия Конкурс Пълнометражен филм В 6 The Stressful Adventures Of Boxhead Roundhead Стресиращите приключения на Кубоглавия и Кръглоглавия Romania Elliot Cowan 1 11 30 Извън конкурс късометражни филми от 10 до 45 К 2 Извън конкурс късометражни филми от 10 до 45 К 2 Mimma Мима France Calvin Antoine Blandin 0 13 00 Northern Starfish Северна морска звезда Estonia Mattias Mälk 0 14 13 Reversed Time Обърнато време Spain Gregorio Muro

    Original URL path: http://www.2015.animationfest-bg.eu/bg/program/schedule/date/2015-05-08/ (2015-12-29)
    Open archived version from archive

  • Златен Кукер :: Програма / програма по дни / 2015-05-09
    да живеем без космос Russia Konstantin Bronzit 0 15 20 Butterfly Hunter Ловец на пеперуди Taiwan Min Yu Chen 0 18 58 Man meets woman Мъж среща жена Russia Dmitry Geller 0 16 45 A Stranger Among Icebergs Странник сред айсбергите Russia Andrey Sokolov 0 13 25 Bendito Machine V Pull The Trigger Бендито Машин V Дръпни спусъка Spain Jossie Malis 0 11 54 Hippos Хипопотами Poland Piotr Dumala 0 12 29 15 00 16 00 ПАНОРАМА КЛАСИЧЕСКА БЪЛГАРСКА АНИМАЦИЯ ПАНОРАМА филми на Пройко Пройков 17 00 18 00 ЦЕРЕМОНИЯ НАГРАЖДАВАНЕ Конкурс Късометражни филми 1 до 10 Е 3 Конкурс Късометражни филми 1 до 10 Е 3 The Black Island Черният остров Switzerland Nino Christen 0 06 00 The Day Of The Bleeding Gums Денят на кървавите венци Bulgaria Dimitar Dimitrov 0 05 00 The Elephant And The Bicycle Слонът и велосипеда France Olesya Shchukina 0 09 04 The Hen Кокошката Russia Vasil Bedoshvili 0 07 05 The Hunter Gatherer Model Ловно събирателен тип Germany Tobias Knipf Andreas Kronbeck 0 02 41 The Present Подаръкът Germany Jacob Frey 0 04 20 The Secret Of Tree Тайната на дървото Iran Moeen Samadi 0 04 19 The Teacher And The Flower Учителят и Цветето Mexico Daniel Irabien 0 09 00 The Trip Пътуването Brazil Antonio Vicentini 0 02 22 The Trumpeteer Тромпетиста Mexico Raul Robin Morales Reyes 0 10 00 The Wait Of May В очакване на Май Italy Simone Massi 0 08 00 A Pirate Named Ned Пират на име Нед United States Steve Gentile 0 08 18 Settling Заселване United Kingdom Emma McCann 0 08 00 100 Mood 100 настроение Bulgaria Dmitry Yagodin 00 04 27 A Petty Morning Crime Малко сутрешно престъпление Bulgaria Asparuh Petrov 00 04 26 Milkmaid Млекарката Bulgaria Ivan Bogdanov 00 02 44 Natural Novel in

    Original URL path: http://www.2015.animationfest-bg.eu/bg/program/schedule/date/2015-05-09/ (2015-12-29)
    Open archived version from archive

  • Златен Кукер :: Програма / програма по дни / 2015-05-10
    и дребосъчето Belarus Dmitry Shestopalov 0 04 21 Blue Eyes in Harbor Tale Сини очи в Пристанищна приказка Japan Yuichi Ito 0 07 40 Fred Anabel Фред и Анабел Germany Ralf Kukula 0 08 00 Frenemy Приятели врагове Germany Vera Lalyko 0 06 15 Picky Mouse Претенциозната мишка Russia Sergei Strusovskiy 0 13 04 Pik Pik Pik Пик Пик Пик Russia Dmitry Vysotskiy 0 03 40 Song Of The Lark Песента на чучулигата Belarus Tatiana Kublitskaya 0 06 57 The Kind Cow Милата крава Belarus Dmitry Savchenko 0 03 50 The Little Penguin Малкият пингвин Belarus Marina Karpova 0 03 09 Children s Time Детски времена Russia Nina Bisyarina 0 05 40 Dinosaurs Terrible Lizards Динозаврите ужасни гущери United Kingdom Joel Veitch Alex Mallinson 0 04 40 The Brightest Firefly Най ярката светулка Belarus Olga Rybina 0 03 07 Zippity Zappity Зипити Запити Slovenia Jernej Zmitek Boris Dolenc 0 16 10 15 00 16 00 Извън конкурс късометражни филми от 10 до 45 К 2 Извън конкурс късометражни филми от 10 до 45 К 2 Mimma Мима France Calvin Antoine Blandin 0 13 00 Northern Starfish Северна морска звезда Estonia Mattias Mälk 0 14 13 Reversed Time Обърнато време Spain Gregorio Muro Arriet Mikel Muro Basterra 0 13 31 Shouk Шоук Israel Dotan Moreno 0 14 00 The Boffin Bear Учената мечка Russia Andrey Kuznetsov 0 13 25 The Vast Landscape Porcelain Stories Обширен пейзаж порцеланови истории Croatia Lea Vidakovic 0 11 00 Dinner For Few Вечеря за малцина United States Nassos Vakalis 0 10 07 Endemic s Greed Ендемитска алчност Poland Natalia Dziedzic 0 11 08 ПАНОРАМА филми от МФАФ Анимайовка 1 17 00 18 00 Извън конкурс Студентски филми М 1 Извън конкурс Студентски филми М 1 A Bed Tale Приказка за леглото Bulgaria Bianka Tashkova 0 03 58 A Boy And His Little Monster Едно момче и неговото малко чудовище Taiwan Hsiao Hsiang Ping 0 03 28 A Thousand Cranes Хиляда жерава Singapore Mark Evan 0 04 14 Afterline Отвъд границата Singapore Afiq 0 04 30 Anna O Ана О Israel Rotem Yarakchi 0 05 17 Anywhere Навсякъде Colombia Mauricio Vargas 0 02 26 Apu Апу Canada Sebastian Boissett 0 06 17 Black Juice Черен сок Belgium Dausi Seppe 0 04 45 Black Seed Черно семе Estonia Francesco Rosso 0 06 42 Blood Ties Кръвни връзки France Thomas Ricquier Manon Lazzari Sophie Kavouridis Simon Pannеtrat Marion Louw 0 03 53 But She s Nice Но тя е хубава Poland Tomasz Pilarski 0 06 04 Combing Hair Разресване Taiwan Chiang Yen Chen 0 03 22 Dateless Без среща United Kingdom Remus Buznea Kyriaki Kyriakou 0 03 48 Dinokid Adventures Приключенията на Дино хлапето Germany Kiana Naghshineh 0 01 09 Eli Ели Israel Sagi Alter Reut Elad 0 07 30 Fallow Угар Canada Breanna Cheek 0 04 04 Fibers Фибри Denmark Nynne Mors 0 04 02 In Line На опашка Slovakia Kamila Kucikova 0 03 57 Krampus Крампус Taiwan JHEN JYUN HAO 0 04 18 Lovebites Любовни ухапвания Australia

    Original URL path: http://www.2015.animationfest-bg.eu/bg/program/schedule/date/2015-05-10/ (2015-12-29)
    Open archived version from archive

  • Златен Кукер :: Филми / В процес на разработка
    Гебарт В програмата Синопсис Разказана анимация под формата на дневник произведена като комбинация от рисунки и графики Направен е опит да се намери визуален еквивалент за разлагане и психическо деконструиране на личността човек както и да се покажат отчаяните усилия насочени към нейната реконструкция сливане Биография на режисьора Роден е през 1972г Завършва Академията по Изящни Изкуства в Краков Полша От името на Moving Pictures Laboratory той създава малки аудиовизуални форми базирани на класическата стоп моушън анимация В творбите си той изследва царството на емоционалните състояния и реакциите към дразнители от външния свят Участва в многобройни филм видео прожекции и фестивали Контакти freeco o2 pl https vimeo com user4305189 ТЪРСИ В САЙТА НАГРАДИ КАТАЛОЗИ ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2015 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2014 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2013 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2012 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2011 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2010 ПАРТНЬОРИ СТАНИ ПРИЯТЕЛ ЛОГОТО АРХИВ ФЕСТИВАЛ 2014 ФЕСТИВАЛ 2013 ФЕСТИВАЛ 2012 ФЕСТИВАЛ 2011 ФЕСТИВАЛ 2010 НАПРАВИ ДАРЕНИЕ ЗА РЕКЛАМА НАЧАЛО ГАЛЕРИЯ архив ЗА ФЕСТИВАЛА история екип архив актуално ФЕСТИВАЛ 2015 регламент участвай с филм награди жури гости локации конкурси акредитации туристи ФИЛМИ конкурсна програма извънконкурсна програма панорами наградени филми ПРОГРАМА програма по дни билети и абонаменти СЪБИТИЯ за децата СЪБИТИЯ майсторски класове творчески работилници изложби презентации ГАЛЕРИЯ галерия

    Original URL path: http://www.2015.animationfest-bg.eu/bg/films/thefilm/section/out-of-competitions/id/1351/ (2015-12-29)
    Open archived version from archive

  • Златен Кукер :: Филми / Врабче
    е безмълвна пиеса занимаваща се с ефирно преминаване между нашата реалност и другата Биография на режисьора За Маринда Маринда навлиза в киното преди да е завършила образованието си в Университета по сценични изкуства в Претория По късно се мести във Великобритания за да продължи обучението си по куклен театър и различни жанрове Осем години работи като актриса глас зад кадър и кукловод във Великобритания натрупва опит в актьорското майсторство в киното и телевизията създава и реализира моноспектакъл наред с други куклени проекти Маринда е пристрастена към движещи се изображения разказване на истории за човешките състояния свързани с малки жестове когато мислим че никой не ни гледа Тя има 15 годишен опит като професионален кукловод и преподавател по Анимация и актьорско майсторство в The Open Window School of Visual Communication в ЮАР https www behance net marindabotha https www facebook com PuppetrybyMarinda Контакти marindabotha gmail com ТЪРСИ В САЙТА НАГРАДИ КАТАЛОЗИ ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2015 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2014 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2013 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2012 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2011 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2010 ПАРТНЬОРИ СТАНИ ПРИЯТЕЛ ЛОГОТО АРХИВ ФЕСТИВАЛ 2014 ФЕСТИВАЛ 2013 ФЕСТИВАЛ 2012 ФЕСТИВАЛ 2011 ФЕСТИВАЛ 2010 НАПРАВИ ДАРЕНИЕ ЗА РЕКЛАМА НАЧАЛО ГАЛЕРИЯ архив ЗА ФЕСТИВАЛА история екип архив актуално ФЕСТИВАЛ 2015 регламент участвай

    Original URL path: http://www.2015.animationfest-bg.eu/bg/films/thefilm/section/out-of-competitions/id/1141/ (2015-12-29)
    Open archived version from archive

  • Златен Кукер :: Филми / Голям и малък
    нашия Биография на режисьора Завършва Московския държавен университет В момента безработна Контакти lu karengin gmail com ТЪРСИ В САЙТА НАГРАДИ КАТАЛОЗИ ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2015 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2014 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2013 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2012 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2011 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2010 ПАРТНЬОРИ СТАНИ ПРИЯТЕЛ ЛОГОТО АРХИВ ФЕСТИВАЛ 2014 ФЕСТИВАЛ 2013 ФЕСТИВАЛ 2012 ФЕСТИВАЛ 2011 ФЕСТИВАЛ 2010 НАПРАВИ ДАРЕНИЕ ЗА РЕКЛАМА НАЧАЛО ГАЛЕРИЯ архив ЗА ФЕСТИВАЛА история екип архив актуално ФЕСТИВАЛ 2015 регламент

    Original URL path: http://www.2015.animationfest-bg.eu/bg/films/thefilm/section/out-of-competitions/id/1204/ (2015-12-29)
    Open archived version from archive

  • Златен Кукер :: Филми / Епохата на ръждата
    Дистрибутор Centro Sperimentale di Cinematografia В програмата Синопсис В красивата природа на Алпите изключителен документален филм за невероятната Petramosaurus Cavator Чрез страстна борба и чудото на раждането ние ще узнаем за невероятният жизнен цикъл на този красив вид и по специално отношенията на човека и нашата планета Биография на режисьора Алесандро Матей е роден на 04 03 1985 г в Рим завършва Графика и мултимедиен дизайн в Университета La Sapienza в Рим през 2010 г през 2013г получава диплома от Centro Sperimentale di Cinematografia факултет по анимация на Националното Филмово Училище Понастоящем е 3D аниматор към Tax Free Movies Контакти тел 0039 3333361406 mattei alessandro hotmail it http theageofrust blogspot it ТЪРСИ В САЙТА НАГРАДИ КАТАЛОЗИ ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2015 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2014 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2013 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2012 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2011 ИЗТЕГЛИ КАТАЛОГ 2010 ПАРТНЬОРИ СТАНИ ПРИЯТЕЛ ЛОГОТО АРХИВ ФЕСТИВАЛ 2014 ФЕСТИВАЛ 2013 ФЕСТИВАЛ 2012 ФЕСТИВАЛ 2011 ФЕСТИВАЛ 2010 НАПРАВИ ДАРЕНИЕ ЗА РЕКЛАМА НАЧАЛО ГАЛЕРИЯ архив ЗА ФЕСТИВАЛА история екип архив актуално ФЕСТИВАЛ 2015 регламент участвай с филм награди жури гости локации конкурси акредитации туристи ФИЛМИ конкурсна програма извънконкурсна програма панорами наградени филми ПРОГРАМА програма по дни билети и абонаменти СЪБИТИЯ за децата СЪБИТИЯ майсторски класове творчески работилници изложби презентации

    Original URL path: http://www.2015.animationfest-bg.eu/bg/films/thefilm/section/out-of-competitions/id/724/ (2015-12-29)
    Open archived version from archive